Дізнатися вартість

Форма замовлення

Як дізнатися вартість роботи:
Заповніть форму замовлення. Знадобиться всього 3 хвилини. Оцінювання замовлення безкоштовне.

Форма замовлення...

Переклади

Письмовий переклад на замовлення

У нас Ви можете замовити:
професійний письмовий переклад текстів з англійської, німецької або з будь-якої іншої іноземної мови на російську, українську чи навпаки.
Переклад технічних, юридичних текстів, художній переклад, медичний переклад, економічний переклад. Переклад договорів. Переклади особистої кореспонденції, переклад ділових листів.

Замовити переклад...

Співпраця

 

Сотрудничество

Запрошуємо до співпраці:

- авторів та спеціалістів для написання рефератів, курсових, контрольних та дипломних робіт.
- перекладачів всіх іноземних мов, у тому числі і рідкісних мов, для виконання письмових перекладів.
Ми пропонуємо гідні умови роботи і своєчасну оплату праці.

Детальніше...


Гарантії

Наша компанія є офіційно зареєстрованим суб'єктом підприємницької діяльності і здійснює свою діяльність від імені ФОП Іжко Оксана Юріївна, ІПН 3003118121.
Всі гарантії визначені договором публічної оферти, статус якої закріплений Цивільним Кодексом України. Користуючись послугами нашого сайту, замовник автоматично приймає умови договору - оферти.

Всім нашим клієнтам ми гарантуємо:

Конфіденційність
Всім своїм замовникам ми гарантуємо повну конфіденційність, тобто Ваші особисті дані жодним чином не будуть передані третім особам.

Унікальність роботи
Основний принцип нашої роботи - написання ексклюзивних авторських дипломних і курсових робіт, рефератів і доповідей, контрольних робіт та есе, а також багато чого іншого. При написанні студентських робіт, наші фахівці використовують новітні інформаційні джерела (книги, статті, підручники, періодичні видання, архівні дані) та актуальну законодавчу базу. Ми не використовуємо готових безкоштовних робіт з Інтернету. Відсоток оригінальності кожної роботи індивідуальний, в залежості від вимог. Не є плагіатом  наукові статті, електронні версії книг, законодавчі акти, відомості з електронних словників, а також ресурси з офіційних урядових джерел (домени gov.ua).

Відповідність робіт змісту
Усі виконані роботи відповідають всім поставленим Вами умовам. Кожна робота перевіряється нашим редактором на наявність помилок, на структурну і тематичну відповідність. Проте для успішного захисту потрібне не лише наше виконання замовлення, але і Ваша участь. Тому рекомендуємо перед захистом роботи уважно її прочитати, щоб у процесі спілкування з викладачем гідно відповідати на його запитання. Ми не несемо відповідальність за упереджене ставлення з боку викладача, або за необґрунтовану відмову прийняти роботу.

Дотримання термінів
Ми ставимося відповідально до взятих на себе зобов'язань. Якщо Ви замовляєте роботу у нас, будьте впевнені, кожна робота буде виконана безумовно в узгоджений термін.

Виправлення та доопрацювання
У разі зауважень викладача, гарантуємо безкоштовне доопрацювання завдань, але лише якщо вимоги по доопрацюванню не виходять за рамки початково висунутих (Наприклад: зміна теми, плану, завдання, внесення нового розділу). Якщо ж вимоги виходять за початкові умови, доопрацювання не здійснюється або виконується вже за окрему плату. Якщо студент не надав методичні рекомендації, а після виконання замовлення вимагає доопрацювати безкоштовно роботу у зв'язку з появою методичних рекомендацій, то робота доопрацьовується за додаткову плату. Тому будьте уважні, замовляючи роботу. Вказуйте всю необхідну інформацію перед написанням роботи.
Всі доопрацювання здійснюються лише по рецензії викладача і у письмовій формі. В усній формі претензії не приймаються. Мінімальний термін доопрацювання - два робочих дня.

Повернення грошей
Повернення грошей за неякісну роботу можливе лише в тому випадку, якщо робота після всіх доопрацювань дійсно виконана неправильно і при цьому не відповідає всім висунутим початковим вимогам або якщо ж закачана з мережі Інтернет і це може довести замовник.

 


Знижки

 

В нашій компанії

діють постійні системи знижок, а також сезонні та святкові акції, за якими наші клієнти отримують додаткові знижки і бонуси.

Детальніше...

Останні відгуки


Детальніше...

Новини

 

дек 25, 2018

Рабочие дни:
30.12., 02.01., 03.01., 04.01., 05.01., 08.01.

Выходные праздничные дни:
31.12, 01.01., 06.01., 07.01.2018 

Более детально с нашим графиком можете ознакомиться перейдя по ссылке:

График работы в новогодние праздники

 

сен 18, 2018

У нас появилась страница в Instagram

Присоединяйтесь!

 

авг 8, 2018

Также у нас доступны Telegram и Messenger Facebook. 

Telegram: 

+38 066 741 03 94

Messenger Facebook: 
https://www.facebook.com/messages/t/astra.net.35

Добавляйтесь! Ждем в гости ;)

 

авг 8, 2018

У нас доступен WhatsApp для общения. Принимаем звонки, сообщения. 

Присылайте заявки.

+38 098-669-01-43

Добавляйтесь!

 

июн 18, 2018
Только в летний период получайте скидку 10% при заказе любой дипломной работы (уровень бакалавра, специалиста, магистра), а также 7% при заказе любой курсовой работы. Акция действует с 20 июня по 20 августа 2018 года.

 

фев 1, 2016
Для заказа работы воспользуйтесь Формой Заказа

 

янв 31, 2016
Перед заказом работы ОБЯЗАТЕЛЬНО ознакомьтесь с договором.

 


Працюємо по всій Україні

Ви можете замовити роботу в:

Києві, Дніпропетровську, Харкові, Запоріжжі, Львові, Хмельницькому, Одесі, Полтаві, Вінниці, Івано-Франківську, Чернігові, Черкасах, Рівному, Тернополі, Луцьку або в будь-якому іншому місті Україні.

Приймаємо оплату

через платіжні системи

WebMoney

Банківський переказ


Пошук по сайту