Дізнатися вартість

Форма замовлення

Як дізнатися вартість роботи:
Заповніть форму замовлення. Знадобиться всього 3 хвилини. Оцінювання замовлення безкоштовне.

Форма замовлення...

Переклади

Письмовий переклад на замовлення

У нас Ви можете замовити:
професійний письмовий переклад текстів з англійської, німецької або з будь-якої іншої іноземної мови на російську, українську чи навпаки.
Переклад технічних, юридичних текстів, художній переклад, медичний переклад, економічний переклад. Переклад договорів. Переклади особистої кореспонденції, переклад ділових листів.

Замовити переклад...

Співпраця

 

Сотрудничество

Запрошуємо до співпраці:

- авторів та спеціалістів для написання рефератів, курсових, контрольних та дипломних робіт.
- перекладачів всіх іноземних мов, у тому числі і рідкісних мов, для виконання письмових перекладів.
Ми пропонуємо гідні умови роботи і своєчасну оплату праці.

Детальніше...


Умови оплати

Наша компанія працює за такою схемою:

1. Здійснення передоплати. Ви здійснюєте 50% передоплату (передоплата необхідна для гарантій на виконання, тобто для того, щоб Ви не передумали). У разі відмови клієнтом від замовлення передоплата не повертається.

2. Початок роботи над замовленням. Отримавши передоплату, наші фахівці починають виконувати замовлення. І з цього моменту компанія несе перед Вами відповідальність по виконанню Вашого замовлення.

3. Виконання замовлення. Після виконання замовлення, ми відправляємо Вам частину роботи - це можуть бути окремі завдання або частина документу.

4. 100% оплата за замовлення. Ви перевіряєте частину виконаної роботи, і якщо Вас все влаштовує, здійснюєте решту оплати.

5. Відправка замовлення. Отримавши 100% оплату за замовлення, ми відправляємо Вам всю виконану роботу. Всі готові роботи надсилаються в електронному вигляді на Вашу поштову скриньку або через особисті повідомлення в соціальній мережі Вконтакті.

За бажанням, Ви можете одразу здійснити 100%-ну оплату за замовлення. Таким чином, Вам не потрібно буде двічі звертатися в банк. В данному випадку, робота відправляється повністю після виконання замовлення.

За всі термінові роботи передоплата складає 100%.

За всі готові работы оплата складає 100%.

За виконання кожного замовлення наші фахівці беруться лише після здійснення передоплати. Для того, щоб прискорити процес написання або виконання замовлення, Вам необхідно вислати на нашу електронну пошту zakaz@astra-net.com.ua або через особисті повідомлення менеджеру Вконтакті відсканований або сфотографований чек. Таким чином, нам не потрібно буде чекати надходження грошей на рахунок, аби почати виконання Вашего замовлення. Гроші, як правило, на рахунок надходять від 1 до 5 банківських днів. Для прискорення процесу, враховуйте цей фактор!

Платіж можна здійснити будь-яким способом:

- на банківський рахунок. Для оплати виписується рахунок-фактура. По ньому можна оплатити в касі будь-якого відділення українського банку або через інтернет-банк Приват24. Для уточнення реквізитів платежу (розрахункового рахунку) зв'язуйтеся з нашим менеджером.

- на гаманець Webmoney. Система розрахунків online. За данною системою суму замовлення можна переказати зі свого гаманця на наш гаманець, або ж переказати гроші за допомогою терміналів для поповнення рахунків i-box (CityPay, 24 non stop, EasySoft). Після оплати, будь ласка, повідомте нам суму і час платежу. Номер гаманця уточнюйте у менеджера. Оплата приймається як в гривні, так і в рублях або в доларах.
Комісія за використання платіжної системи Webmoney не включена у вартість послуг.

- на рахунок в системі Яндекс.Деньги. Яндекс.Деньги - електрона платіжна система, за допомогою якої Ви можете зі свого рахунка переказати гроші на наш рахунок, або ж переказати гроші за допомогою апаратів i-box. Зверніть увагу, що валюта розрахунків - тільки російський рубль. Проплативши, повідомте нам суму і час платежу. Номер рахунку уточнюйте у менеджера.

- міжнародними переказами. Оплату можна здійснити за допомогою міжнародних систем грошових переказів, таких як Western Union, MoneyGram, Unistream, Золота Корона та інші. Деталі уточнюйте у менеджера.

З Криму приймаємо оплату на гаманець Webmoney (в рублях), на рахунок в системі Яндекс.Деньги або за допомогою міжнародних систем грошових переказів, таких як MoneyGram, Unistream, Золота Корона та інші. Детальніше про способи оплати читайте вище.

Оплачувати замовлення Ви повинні лише після того, як з Вами зв'яжеться наш менеджер, вкажить вартість і підтвердить можливість виконання Вашого замовлення.


Знижки

 

В нашій компанії

діють постійні системи знижок, а також сезонні та святкові акції, за якими наші клієнти отримують додаткові знижки і бонуси.

Детальніше...

Останні відгуки


Детальніше...

Новини

 

сен 18, 2018

У нас появилась страница в Instagram

Присоединяйтесь!

 

авг 8, 2018

Также у нас доступны Telegram и Messenger Facebook. 

Telegram: 

+38 066 741 03 94

Messenger Facebook: 
https://www.facebook.com/messages/t/astra.net.35

Добавляйтесь! Ждем в гости ;)

 

авг 8, 2018

У нас доступен WhatsApp для общения. Принимаем звонки, сообщения. 

Присылайте заявки.

+38 098-669-01-43

Добавляйтесь!

 

июн 18, 2018
Только в летний период получайте скидку 10% при заказе любой дипломной работы (уровень бакалавра, специалиста, магистра), а также 7% при заказе любой курсовой работы. Акция действует с 20 июня по 20 августа 2018 года.

 

фев 1, 2016
Для заказа работы воспользуйтесь Формой Заказа

 

янв 31, 2016
Перед заказом работы ОБЯЗАТЕЛЬНО ознакомьтесь с договором.

 


Працюємо по всій Україні

Ви можете замовити роботу в:

Києві, Дніпропетровську, Харкові, Запоріжжі, Львові, Хмельницькому, Одесі, Полтаві, Вінниці, Івано-Франківську, Чернігові, Черкасах, Рівному, Тернополі, Луцьку або в будь-якому іншому місті Україні.

Приймаємо оплату

через платіжні системи

WebMoney

Банківський переказ


Пошук по сайту