AstraNET / Блог / Вимоги до дипломної роботи

Вимоги до оформлення дипломної роботи: детальна інструкція

Робота над оформленням курсової роботи

Курсова робота (проєкт) – це частина навчального процесу, яка допомагає студенту закріпити отримані знання та розвинути навички самостійного дослідження. Вона показує, наскільки добре студент засвоїв матеріал з певної дисципліни або кількох споріднених предметів. У курсовій роботі потрібно глибше дослідити конкретну наукову проблему, проаналізувати її та зробити власні висновки. Це індивідуальне завдання, яке є обов’язковим для виконання відповідно до навчального плану.

Щоб забезпечити високий рівень виконання, необхідно дотримуватися певних вимог щодо її оформлення та структури. У цій статті розглянемо основні вимоги до оформлення курсової роботи

Технічні параметри оформлення

Мова: українська

Формат сторінки: А4, друкують в Word або Google Docs

Шрифт: Times New Roman

Розмір шрифту: 14 pt

Міжрядковий інтервал: 1,5

Поля: ліве – 3 см, праве – 1,5 см, верхнє та нижнє – по 2 см

Абзац: 1,25 см

Вирівнювання: книжкове, за шириною

Нумерація  сторінок: правий верхній кут (нумерація сторінок починається з титульного аркуша, але номер на ньому не проставляється)

Перенесення слів: автоматичне перенесення не використовується

Оформлення курсової роботи

Немає часу на написання роботи?

Залиште заявку і ми оцінимо безкоштовно

Оформлення текстової частини курсової роботи

Структурні частини роботи:

Назви ВСТУП, РОЗДІЛ, ВИСНОВКИ, СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ, ДОДАТКИ оформлюються без порядкової нумерації. Кожна з них починається з нової сторінки, а заголовок друкується великими літерами, жирним шрифтом та розташовується по центру сторінки.

Правильне оформлення вступу і висновку

Розділи:

Розділи позначаються словом РОЗДІЛ із відповідним порядковим номером, наприклад, РОЗДІЛ 1. Для нумерації використовуються арабські цифри, після яких не ставиться крапка. Назва розділу пишеться з нового рядка, по центру, великими літерами.

Правильне оформлення розділу

Підрозділи:

Підрозділи нумеруються в межах кожного розділу. Їх номер складається з номера розділу та порядкового номера підрозділу, між якими ставиться крапка. Наприклад, позначення «2.3» означає третій підрозділ другого розділу. Крапку після номера не ставлять. Назву підрозділу друкують в тому ж рядку, що і його номер.

Правильне оформлення розділу та підрозділу
Прокрутка до верху